אודות

ארנון-פז חתומה על אלפי הצלחות מזה 30 שנה, אנו מאמינים כי לכל נופש, כנס או אירוע חיים משלו ולכן עליו לקבל יחס מיוחד, כתיבה ותכנון פרטניים.

החלוקה לתחומי פעילות משלימים מאפשרת לארנון-פז גם להתמקד ולהוביל בכל אחד מהם וגם לספק פתרונות מורכבים, אשר משלבים בין התחומים ועונים בצורה הטובה ביותר על הצרכים הייחודיים שלך.

הניסיון והמוניטין שארנון-פז צברה לאורך שנים מאפשרים לה לברור את נותני השירות המומלצים ביותר עבור כל הפקה, גם עבורך.
היקף הפעילות הרחב של ארנון-פז מאפשר לך ליהנות מעלויות מופחתות ולקבל את התמורה המירבית עבור התקציב שלך.
אבל היתרון החשוב מכולם טמון בצוות שלנו, המונה למעלה מ-70 אנשי מקצוע מנוסים ובהם מפיקים, מנהלי פרויקטים ואנשי קריאייטיב, בצד מערך רישום מיומן, מצויד בטכנולוגיות מתקדמות לקליטת נרשמים מכל העולם. את התגובות הנלהבות שמתעדכנות מדי חודש על גבי לוח התודות במשרדים, אנחנו זוקפים לזכותו של הצוות הזה, אותם אנשים מוכשרים ומסורים שילוו אותך כבר מהצעד הראשון לאירוע הבא שלך.

בנוסף להפקות הרבות  פתחנו לאחרונה מחלקה חדשה העוסקת בפרוייקטים יזומים ומיוחדים


המנהלים של ארנון פז

 • זהר תורן

  מנכ"ל

  20 שנות ניסיון  במגוון תחומי ההפקה וכתיבת תכנים לאירועים, נופשים וכנסים.  עשרות שנים בהפקת אירועים וכתיבת תכנים לא כיבו את הניצוץ בעניים לקראת האירוע הבא.

 • אסף כהן

  מנהל כספים

  רואה חשבון, בעל תואר ראשון במנהל עסקים וחשבונאות מטעם המסלול האקדמי של המכללה למנהל. משמש כסמנכ"ל הכספים בחברה משנת 2013. עד שנת 2013 שימש כרואה חשבון במשרד RSM שיף-הזנפרץ ושות'.

 • ארנון-פז חתומה על אלפי הצלחות מזה 30 שנה, אנו מאמינים כי לכל נופש, כנס או אירוע חיים משלו ולכן עליו לקבל יחס מיוחד, כתיבה ותכנון פרטניים. החלוקה לתחומי פעילות משלימים מאפשרת לארנון-פז גם להתמקד ולהוביל בכל אחד מהם וגם לספק פתרונות מורכבים, אשר משלבים בין התחומים ועונים בצורה הטובה ביותר על הצרכים הייחודיים שלך. הניסיון לקרוא את ההמשך...
19/11/2017